Kino FAJN

január,
2018
január 2018
pon uto str štv pia sob ned
1 Monday, 1 January 2018 2 Tuesday, 2 January 2018 3 Wednesday, 3 January 2018 4 Thursday, 4 January 2018 5 Friday, 5 January 2018 6 Saturday, 6 January 2018 7 Sunday, 7 January 2018
8 Monday, 8 January 2018 9 Tuesday, 9 January 2018 10 Wednesday, 10 January 2018 11 Thursday, 11 January 2018 12 Friday, 12 January 2018 13 Saturday, 13 January 2018 14 Sunday, 14 January 2018
15 Monday, 15 January 2018 16 Tuesday, 16 January 2018 17 Wednesday, 17 January 2018 18 Thursday, 18 January 2018 19 Friday, 19 January 2018 20 Saturday, 20 January 2018 21 Sunday, 21 January 2018
22 Monday, 22 January 2018 23 Tuesday, 23 January 2018 24 Wednesday, 24 January 2018 25 Thursday, 25 January 2018 26 Friday, 26 January 2018 27 Saturday, 27 January 2018 28 Sunday, 28 January 2018
29 Monday, 29 January 2018 30 Tuesday, 30 January 2018 31 Wednesday, 31 January 2018 1 2 3 4
Ukázať udalosti zo všetkých kategórií


Kino FAJN odporúča

5c176f2ec8e0b6.66256804

RALPH BÚRA INTERNET

20.1.2019 -
animovaná rodinná komédia, USA
MP-7, 112 min.
slovenský dabing
vstupné: 5/4,- €
SATURN

Viac info...
5c176fbf096e06.18263688

KURSK

20.1.2019 -
akčná dráma Belgicko/Luxemb.
MP-12, 117 min.
české titulky
vstupné: 5/4,- €
MAGICBOX SLOVAKIA

Viac info...
5c17700656b439.67296154

ZLOŽKA 64

20.1.2019 -
kriminálny, mysteriózny thriller Dánsko
MN-15, 119 min.
české titulky
vstupné: 5/4,- €
CONTINENTAL FILM

Viac info...
5c176f8c556c81.36602207

CENA ZA ŠŤASTIE

22.1.2019 -
dráma, komédia, ČR
MP-12, 95 min.
originálna verzia
vstupné: 5/4 €
BONTONFILM

Viac info...

Najbližšie udalosti MsKS

5c08e75a0fb168.49693511

NOVOROČNÝ KONCERT MIROSLAVA DVORSKÉHO

21.1.2019 -
Vstupné:
7 € (dospelí)
5 € (deti, mládež, dôchodcovia, držitelia Karty Humenčana a Senior karty)

Viac info...
5c064b0338a811.82510464

Ešte raz, ale lepšie

7.2.2019 -
vstupné: 14 €

Viac info...
5c373fe13251b0.03339251

Ako Tom pribral

17.2.2019 -
vstupné: 2,50 €

Viac info...

Partneri

Mesto Humenné ZSSK hntv ministerstvo-kultury Logo_Zapo.jpg 

Uvádzanie filmov v tomto kine podporuje Audiovizuálny fond
Audiovizuálny fond

DIGITALIZÁCIU KINA FAJN PODPORIL AUDIOVIZUÁLNY FOND.