Kino FAJN

máj,
2018
máj 2018
pon uto str štv pia sob ned
30 1 Tuesday, 1 May 2018 2 Wednesday, 2 May 2018 3 Thursday, 3 May 2018 4 Friday, 4 May 2018 5 Saturday, 5 May 2018 6 Sunday, 6 May 2018
7 Monday, 7 May 2018 8 Tuesday, 8 May 2018 9 Wednesday, 9 May 2018 10 Thursday, 10 May 2018 11 Friday, 11 May 2018 12 Saturday, 12 May 2018 13 Sunday, 13 May 2018
14 Monday, 14 May 2018 15 Tuesday, 15 May 2018 16 Wednesday, 16 May 2018 17 Thursday, 17 May 2018 18 Friday, 18 May 2018 19 Saturday, 19 May 2018 20 Sunday, 20 May 2018
21 Monday, 21 May 2018 22 Tuesday, 22 May 2018 23 Wednesday, 23 May 2018 24 Thursday, 24 May 2018 25 Friday, 25 May 2018 26 Saturday, 26 May 2018 27 Sunday, 27 May 2018
28 Monday, 28 May 2018 29 Tuesday, 29 May 2018 30 Wednesday, 30 May 2018 31 Thursday, 31 May 2018 1 2 3
Ukázať udalosti zo všetkých kategórií


Kino FAJN odporúča

5c176f8c556c81.36602207

CENA ZA ŠŤASTIE

22.1.2019 -
dráma, komédia, ČR
MP-12, 95 min.
originálna verzia
vstupné: 5/4 €
BONTONFILM

Viac info...
5c17704758f937.85059192

JACK STAVIA DOM

23.1.2019 -
dráma, Dánsko
MN-18, 155 min.
české titulky
vstupné: 5/3*,- €
ASFK

Viac info...
5c1770903e25b0.44370731

FAVORITKA

24.1.2019 -
historická dráma
USA/Írsko/VB
MN-15, 119 min.
české titulky
vstupné: 5/4,- €
CINEMART

Viac info...
5c1770e0484e26.68340620

NÁVRAT DOMOV

25.1.2019 -
rodinný dobrodružný film, USA
MP-12, 92 min.
český dabing
vstupné: 5/4,- €
ITAFILM

Viac info...

Najbližšie udalosti MsKS

5c064b0338a811.82510464

Ešte raz, ale lepšie

7.2.2019 -
vstupné: 14 €

Viac info...
5c373fe13251b0.03339251

Ako Tom pribral

17.2.2019 -
vstupné: 2,50 €

Viac info...
5c0f865ced11c6.92443186

KUBO

8.3.2019 -
VSTUPNÉ: 25 € predpredaj / 27 € v deň predstavenia

Viac info...

Partneri

Mesto Humenné ZSSK hntv ministerstvo-kultury Logo_Zapo.jpg 

Uvádzanie filmov v tomto kine podporuje Audiovizuálny fond
Audiovizuálny fond

DIGITALIZÁCIU KINA FAJN PODPORIL AUDIOVIZUÁLNY FOND.