Kino FAJN

január,
2019
január 2019
pon uto str štv pia sob ned
31 1 Tuesday, 1 January 2019 2 Wednesday, 2 January 2019 3 Thursday, 3 January 2019 4 Friday, 4 January 2019 5 Saturday, 5 January 2019 6 Sunday, 6 January 2019
7 Monday, 7 January 2019 8 Tuesday, 8 January 2019 9 Wednesday, 9 January 2019 10 Thursday, 10 January 2019 11 Friday, 11 January 2019 12 Saturday, 12 January 2019 13 Sunday, 13 January 2019
14 Monday, 14 January 2019 15 Tuesday, 15 January 2019 16 Wednesday, 16 January 2019 17 Thursday, 17 January 2019 18 Friday, 18 January 2019 19 Saturday, 19 January 2019 20 Sunday, 20 January 2019
21 Monday, 21 January 2019 22 Tuesday, 22 January 2019 23 Wednesday, 23 January 2019 24 Thursday, 24 January 2019 25 Friday, 25 January 2019 26 Saturday, 26 January 2019 27 Sunday, 27 January 2019
28 Monday, 28 January 2019 29 Tuesday, 29 January 2019 30 Wednesday, 30 January 2019 31 Thursday, 31 January 2019 1 2 3
Ukázať udalosti zo všetkých kategórií


Kino FAJN odporúča

5c6e682d30d146.86177899

EXPEDIČNÁ KAMERA 2019

18.3.2019 -
kino Fajn Humenné
190 min.
vstupné: 2,- €

Viac info...
5c6e67fce228e2.49914959

SKLENENÁ IZBA

19.3.2019 -
milostná dráma
ČR/SR
MP-12, 104 min.
český dabing
vstupné: 5/4,- €
GARFIELD FILM

Viac info...
5c6e686e615f72.84458554

LETO

20.3.2019 -
dráma, Rusko
MP-12, 126 min.
české titulky
vstupné: 5/3*,- €
ASFK

Viac info...
5c6e68adc87b64.09718220

DOBRÁ SMRŤ

21.3.2019 -
dokument
SR/ČR/FRA/AUT
MN-15, 83 min.
slovenské titulky
vstupné: 5/4,- €
CONTINENTAL FILM

Viac info...

Partneri

Mesto Humenné ZSSK hntv ministerstvo-kultury Logo_Zapo.jpg 

Uvádzanie filmov v tomto kine podporuje Audiovizuálny fond
Audiovizuálny fond

DIGITALIZÁCIU KINA FAJN PODPORIL AUDIOVIZUÁLNY FOND.