Program

november,
2018
november 2018
pon uto str štv pia sob ned
29 30 31 1 Thursday, 1 November 2018 2 Friday, 2 November 2018 3 Saturday, 3 November 2018 4 Sunday, 4 November 2018
5 Monday, 5 November 2018 6 Tuesday, 6 November 2018 7 Wednesday, 7 November 2018 8 Thursday, 8 November 2018 9 Friday, 9 November 2018 10 Saturday, 10 November 2018 11 Sunday, 11 November 2018
12 Monday, 12 November 2018 13 Tuesday, 13 November 2018 14 Wednesday, 14 November 2018 15 Thursday, 15 November 2018 16 Friday, 16 November 2018 17 Saturday, 17 November 2018 18 Sunday, 18 November 2018
19 Monday, 19 November 2018 20 Tuesday, 20 November 2018 21 Wednesday, 21 November 2018 22 Thursday, 22 November 2018 23 Friday, 23 November 2018 24 Saturday, 24 November 2018 25 Sunday, 25 November 2018
26 Monday, 26 November 2018 27 Tuesday, 27 November 2018 28 Wednesday, 28 November 2018 29 Thursday, 29 November 2018 30 Friday, 30 November 2018 1 2
Ukázať udalosti zo všetkých kategórií


Kino FAJN odporúča

5bd18c17bdfab0.12128402

INDE

21.11.2018 -
dokumentárny SR/ČR
MP-12, 80 min.
slovenská verzia
vstupné: 5/3*,- €
ASFK

Viac info...
5bd18c5d08b0d2.63089745

MLADÍ ZABIJACI

22.11.2018 -
thriller, USA
MN-15, 103 min.
české titulky
vstupné: 5/4,- €
CINEMART

Viac info...
5bd18cca5b5ff0.19985211

MIMI A LÍZA: ZÁHADA VIANOČNÉHO SVETLA

24.11.2018 -
animovaný, SR/ČR
MP, 60 min.
originálna verzia
vstupné: 5/4,- €
MAGICBOX

Viac info...
5bd18d126e0e88.08538395

MIMI A LÍZA: ZÁHADA VIANOČNÉHO SVETLA

24.11.2018 -
animovaný, SR/ČR
MP, 60 min.
originálna verzia
vstupné: 5/4,- €
MAGICBOX

Viac info...

Najbližšie udalosti MsKS

Partneri

Mesto Humenné ZSSK hntv ministerstvo-kultury Logo_Zapo.jpg 

Uvádzanie filmov v tomto kine podporuje Audiovizuálny fond
Audiovizuálny fond

DIGITALIZÁCIU KINA FAJN PODPORIL AUDIOVIZUÁLNY FOND.