Program

máj,
2019
máj 2019
pon uto str štv pia sob ned
29 30 1 Wednesday, 1 May 2019 2 Thursday, 2 May 2019 3 Friday, 3 May 2019 4 Saturday, 4 May 2019 5 Sunday, 5 May 2019
6 Monday, 6 May 2019 7 Tuesday, 7 May 2019 8 Wednesday, 8 May 2019 9 Thursday, 9 May 2019 10 Friday, 10 May 2019 11 Saturday, 11 May 2019 12 Sunday, 12 May 2019
13 Monday, 13 May 2019 14 Tuesday, 14 May 2019 15 Wednesday, 15 May 2019 16 Thursday, 16 May 2019 17 Friday, 17 May 2019 18 Saturday, 18 May 2019 19 Sunday, 19 May 2019
20 Monday, 20 May 2019 21 Tuesday, 21 May 2019 22 Wednesday, 22 May 2019 23 Thursday, 23 May 2019 24 Friday, 24 May 2019 25 Saturday, 25 May 2019 26 Sunday, 26 May 2019
27 Monday, 27 May 2019 28 Tuesday, 28 May 2019 29 Wednesday, 29 May 2019 30 Thursday, 30 May 2019 31 Friday, 31 May 2019 1 2
Ukázať udalosti zo všetkých kategórií


Kino FAJN odporúča

5cc186d8748906.48915442

DO BOJA

22.5.2019 -
dráma, FRA
MP-12, 113 min.
české titulky
vstupné: 5/3*,- €
ASFK

Viac info...
5cc187148b9696.89275921

BOLESŤ A SLÁVA

23.5.2019 -
dráma, Španielsko
MN-15, 113 min.
české titulky
vstupné: 5/4,- €
MAGICBOX SLOVAKIA

Viac info...
5cc17e3111aa92.23154481

JOHN WICK 3: PARABELLUM

24.5.2019 -
thriller, USA
MN-15, 131 min.
slovenské titulky
vstupné: 5/4,- €
FORUM FILM

Viac info...
5cc185fddfef16.96383542

UGLY DOLLS

25.5.2019 -
animovaný
USA/Čína/Kanada
MP, 88 min.
slovenský dabing
vstupné: 5/4,- €
FORUM FILM

Viac info...

Najbližšie udalosti MsKS

5c41a3c6297474.19249951

FRAGILE

27.5.2019 -
Vstupné: 13 €, v deň koncertu: 14 €

Viac info...
5ca35897212954.68830900

58. Humenská hudobná jar - SLOVENSKÝ KOMORNÝ ORCHESTER

28.5.2019 -
Vstupné: dospelí 5,- €
študenti, dôchodcovia a držitelia Karty Humenčana 4,- €

Viac info...

Partneri

Mesto Humenné ZSSK hntv ministerstvo-kultury Logo_Zapo.jpg 

Uvádzanie filmov v tomto kine podporuje Audiovizuálny fond
Audiovizuálny fond

DIGITALIZÁCIU KINA FAJN PODPORIL AUDIOVIZUÁLNY FOND.